Astroloji

 

 

Akrep 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; Bugün stresten uzaklaşmak için motivasyona ihtiyacınız olabilir. Sakin kalmalısınız ve insanların sizleri herhangi bir sebepten sinirlendirmesine izin vermemelisiniz. Bugün size karşı gelen her eleştiriye “ne yapmamı isterdiniz” diye soru sorun ve sakince dinleyin. Bazı şeyleri bugün çok daha iyi anlayacaksınız. Sabırlı olun. 
Aslan 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; kuracağını iletişimlerde ya da iş ortamınızda gerilmeyin ve kimseye parmak sallamayın, surat asmayın ya da manipüle etmeyin. Beklemediğiniz insanlardan beklemediğiniz tepkiler ve davranışlar alabilirsiniz. Geçmişi deşmekten vazgeçin ve geleceğe odaklanın.
Balık 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; aceleci tavırlardan ve önyargılardan uzak bir gün geçirmeniz gerekmektedir. İlişkilerinizde ön yargılı davranışlar i̇çin de olursanız bunu sonradan düzeltmek için çok uğraşabilirsiniz. İş planlarınızda düzenli olun ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak detayları bulun. Karışık projelerinizi yönetilebilir parçalara bölün.
Başak 2019-12-13
 Aile hayatınızda sizin üzerinize düşen görevler sizi biraz bunaltmış olabilir. Gururun iki tarafı keskin bir bıçak olduğunu hatırlayın. Eğer size karşı aileniz ya da sevdiğiniz dostlarınız tarafından geri bildirimler yapılıyorsa bunlara kayıtsız kalmayın. Bu dolunay ile gelen bildirimler sizler bir “başyapıta” dönüştürme fırsatı veriyor olabilir.Content Video - Başaklar aradığınız cevapları bulacaksınız!
Boğa 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle, bazı konularda kendinizi duygusal anlamda haksızlığa uğramış ilişkiler içinde kaldığınızı hissedebilirsiniz. Hiçbir suiistimale katlanmak zorunda değilsiniz. Kötü bir muamele ya da değersiz davranışlardan kurtulmanın bir yolu böyle insanlardan uzak durmaktır. Kronikleşmiş duygusal baskılardan artık uzaklaşın.  Content Video - Boğalar sınırlarınızı koruyun!
İkizler 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle, aşk ve ilişkiler hayatınızda kuracağınız iletişimler ön planda olacak. Kafanızdaki bazı soruların cevaplarını öğrenebilir ve sürpriz olaylar yaşayabilirsiniz. Yeni başlangıçlara hazır olun. Başkalarının yaptıklarının karşılığını vermekte isteksiz ve yetersiz olduğu ilişkileri sürdürmek için gerçekçi olmayan hayaller kurmayı bırakın.  Content Video - İkizler yeni ilişkilere hazır olun!
Koç 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle, İletişimdeki belirsizliklere dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. İnsanların sizi yanılgılara sürüklediğini düşünebilirsiniz. Bu konuda daha net iletişim biçimi içinde olmayı seçin. Bir şeyleri değiştirmeyi planlamak yerine zihninizde bir tasarım içinde bulunun. Şu an zihninizde oluşturduğunuz şeyi daha sonrasında kolayca eyleme dönüştürebilirsiniz.
Kova 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; Sezgileriniz yardımıyla olayları çözebilir ve sorunları kafanızda bir yere oturtabilirsiniz. Bunun için sadece biraz cesaretli olmanız yetecektir. Bu dolunay ile en iyi performansınızı sergileyebilirsiniz. Ne aradığınızı ve ne yöne gitmek istediğinizi bilin. Verimsiz ve mükemmel olmayan şeylerin peşini bırakmanın zamanı geldi. 
Oğlak 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; İlişkinizde ciddi adımlara doğru ilerleyen kararlar alabilirsiniz. Öfkenizi daha yapıcı bir yönde kullanmalısınız. İlişkilerinizi iyileştirecek yollar bulabilirsiniz ama ne kadar tahammülünüz kaldığı çok önemli bir ayrıntı. Parasal detaylar sizleri biraz boğuyor olabilir. Âmâ bazı zaferler hep bu şekilde kazanılır. Siz yeter ki yaptığınız işlerle saygı kazanın. Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!
Terazi 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; görüşlerinizi sağlam bir şekilde sıkıntı duymadan bildirin. Yanlışlıkları düzeltmek için gerekli görüşmelerinizi yapabilirsiniz. İlişkilerinizi düzeltmeye yönelik planlarınızda başarılı olabilirsiniz. Kendi performansınız ölçüsünde taahhütlerde bulunun. Kusursuzluk beklemeyin. 
Yay 2019-12-13
 Bu dolunay etkisiyle; ilişkilerinizle daha alakadar olmanızı önerebiliriz. Partnerinizle olan ilişkinizde bugün yakın olmanız ikinize de iyi gelecektir. İnsanları aklınızda tutun. Nasıl hissettiklerini ve hayatlarında neler olduğunu merak edin. Yüzeysellikten vazgeçin. Fikirler sorun ve bu fikirleri kullanın. İnsanlara hizmet etmek için yollar arayın. Tüm hayallerinize daha fazla yaklaşacaksınız. Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!
Yengeç 2019-12-13
Bu dolunay etkisiyle; herhangi bir konuda çatışma içinde olabilirsiniz. Belki de kendi içinizdeki kızgınlıklar ile bir çatışma yaşıyor olabilirsiniz. Yaşadığınız konularda sorunların üzerine yoğunlaşın. Kişilerle uğraşarak çözümden uzaklaşmayın. Artık inandığınız şeylerin peşini bırakmamayı öğrenin.  Content Video - Yengeçler duygularınıza dikkat edin!

 

 

Kaynak: 2019-12-13

 

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Özlü Sözler
İnsanlara akılları ölçüsünde söz söyleyiniz.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
Allah Rasûlü; “Din nasihattır, samimiyettir” buyurdu. “Kime Yâ Rasûlallah?” diye sorduk. O da; “Allah’a, Kitabına, Peygamberine, Müslümanların yöneticilerine ve bütün müslümanlara” diye cevap verdi.


SADİ
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 10

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

,