Reklam içeriği yüklenmemiş.
wassap
EĞİTİM (SG) - Seydişehir Gündem | Haber Girişi: 16.09.2021 - 13:45, Güncelleme: 16.09.2021 - 13:45

Bilgehanede online kayıtlar 20 Eylüle kadar devam ediyor

 

Bilgehanede online kayıtlar 20 Eylüle kadar devam ediyor

Kontenjanlar sınırlı olduğu için kayıt olmakta acele ediniz.
Bilgahe hizmetleri ücretsizdir. Bilgehanede dersler 4 Ekim'de başlayacak olup hafta içi ve hafta sonu şeklinde olacaktır.2021-2022 Eğitim ve Öğretim dönemi süresince eğitim modelimiz yüz yüze ve uzaktan (hibrit) şeklinde uygulanacaktır. Bilgehaneye Bilgi,Başvuru ve Kayıt için;  bilgehane.konya.bel.tr ve atabeygenclik.konya.bel.tr internette adreslerinden başvuru ve kayıt olabilir, 0332 205 40 15 numaralı telefondan bilgi ve yardım alabilirsiniz. BİLGEHANE Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgehanelerde 4,5,6,7,8 sınıf öğrecilerine yönelik yüz yüze ve uzaktan eğitim modeli ile milli ve manevî eğitimler, ders destek programları, atölye ve etkinlikler olmak üzere üç başlıkta hizmet verilmektedir.Ayrıca Lise Medeniyet Akademisi Projesi kapsamında lise mezunları için YKS (TYT-AYT)Sınavına hazırlık hizmeti verilmektedir. MİSYONUMUZ Tam donanımlı, gelişime açık, kendini yönetebilen, içinde bulunduğu toplumun ihtiyaçlarına duyarlı, bulunduğu çağa örnek ve önder olabilecek başarılı erdemli bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamak. VİZYONUMUZ Amacına ve misyonuna uygun, ilimî ve bilimi yaşatan öğrenme merkezleri haline gelmek. Formal eğitim dışında kalan zamanları etkili ve kaliteli bir şekilde planlayan, Yenilikçi ve teknolojik alt yapıya sahip, Nicelikten öte niteliği önemseyen, Hizmet edilen tüm bireylere eşit mesafede, Sorgulayan, Bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içerisinde hareket eden, Milli ve manevi eğitim merkezli, Entellektüel ve estetik bakış açısına sahip, Anlayış, saygı ve sevgi çerçevesinde,  Geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.
Kontenjanlar sınırlı olduğu için kayıt olmakta acele ediniz.

Bilgahe hizmetleri ücretsizdir. Bilgehanede dersler 4 Ekim'de başlayacak olup hafta içi ve hafta sonu şeklinde olacaktır.2021-2022 Eğitim ve Öğretim dönemi süresince eğitim modelimiz yüz yüze ve uzaktan (hibrit) şeklinde uygulanacaktır.

Bilgehaneye Bilgi,Başvuru ve Kayıt için;

 bilgehane.konya.bel.tr ve atabeygenclik.konya.bel.tr internette adreslerinden başvuru ve kayıt olabilir, 0332 205 40 15 numaralı telefondan bilgi ve yardım alabilirsiniz.

BİLGEHANE

Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Bilgehanelerde 4,5,6,7,8 sınıf öğrecilerine yönelik yüz yüze ve uzaktan eğitim modeli ile milli ve manevî eğitimler, ders destek programları, atölye ve etkinlikler olmak üzere üç başlıkta hizmet verilmektedir.Ayrıca Lise Medeniyet Akademisi Projesi kapsamında lise mezunları için YKS (TYT-AYT)Sınavına hazırlık hizmeti verilmektedir.

MİSYONUMUZ

Tam donanımlı, gelişime açık, kendini yönetebilen, içinde bulunduğu toplumun ihtiyaçlarına duyarlı, bulunduğu çağa örnek ve önder olabilecek başarılı erdemli bir nesil yetiştirilmesine katkı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Amacına ve misyonuna uygun, ilimî ve bilimi yaşatan öğrenme merkezleri haline gelmek. Formal eğitim dışında kalan zamanları etkili ve kaliteli bir şekilde planlayan, Yenilikçi ve teknolojik alt yapıya sahip, Nicelikten öte niteliği önemseyen, Hizmet edilen tüm bireylere eşit mesafede, Sorgulayan, Bilgi, irade, duygu ve eylem bütünlüğü içerisinde hareket eden, Milli ve manevi eğitim merkezli, Entellektüel ve estetik bakış açısına sahip, Anlayış, saygı ve sevgi çerçevesinde,  Geçmiş ve gelecek arasında köprü kurabilen nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve seydisehirgundem.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Reklam içeriği yüklenmemiş.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.