Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 12:38 Bu haber 1097 kez okundu
 
Abdulkadir Çat’a yoğun ilgi
SİYASET Haberi
Abdulkadir Çat’a yoğun ilgi

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat seçim çalışmaları için gittiği mahallelerde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanıyor.

Seçim çalışmalarını yoğun bir tempo içerisinde sürdürerek halkla buluşmaya devam eden Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat beraberinde AK Parti eski ilçe başkanları Sadettin Kuyucak, Abdulkadir Arslan, eski ve yeni belediye meclis üyeleri Yusuf Arıcıoğlu ve Mümin Kutun’dan oluşan kalabalık bir heyetle birlikte Akçalar, Ketenli, Kesecik, Taraşcı, Yaylacık, Dikilitaş, İncesu ve Bostandere mahallesini ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

Bağımsız Abdulkadir Çat,  ‘’Bugüne kadar yapamayacağımız hiçbir hizmeti vadetmedik. Vadettiğimiz tüm hizmetlerimizin hepsini de şehrimize kazandırarak halkımızın hizmetine sunduk. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek siz değerli halkımızdan 31 Mart’ta yeniden yetki istiyorum. Mahallelerimizin yaşadıkları sıkıntıları yakından takip ediyorum. Allah’ın izniyle bunlar halledilemeyecek sıkıntılar değildir. Bizler birbirimize inandığımız ve güvendiğimiz müddetçe üstesinden gelinemeyecek bir sorun yoktur. Siz değerli halkımızdan şahsıma ve ekibime sonuna kadar güvenmenizi istiyorum. Seçim yarışının sonunda sizlerin teveccühü ile sandıktan zaferle çıkacağımızdan hiç şüphem yok. Her zaman sadece Cenab-ı Hakk’ın ve halkın gücüne inanan bir kardeşiniz olarak 31 Mart akşamı Cenab-ı Hak inşallah nasip edecek, halkımız da tercih edecek ve bunun sonucunda birlikte başardığımız güzel bir sonuç ortaya çıkmış olacak’’ dedi. 

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Abdulkadir, Çat’a, yoğun, ilgi,
Yorumlar
Haber Yazılımı