Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 12:30 Bu haber 607 kez okundu
 
AK Parti teşkilatı basın mensuplarıyla bir araya geldi
SİYASET Haberi
AK Parti teşkilatı basın mensuplarıyla bir araya geldi

AK Parti Seydişehir İlçe Başkanlığı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazeteciler ile bir araya geldi.

Şaban Cengiz Kültür salonunda gerçekleştirilen toplantıda gazeteciler ile bir araya gelen AK Parti teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı.

AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, “Bu müstesna günde bizleri kırmayıp bizlerle beraber olduğunuz için şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Mesaimizin büyük bir çoğunluğunu sizlerle geçiriyoruz. Bizlerle her zaman bir aradasınız. İyi ki bugün varmış, sizlerle özel olarak bir arada olduk. Teşkilatım ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum. Çok zor bir görev yürütüyorsunuz, özellikle Seydişehir şartlarında bu iş biraz daha zorlaşıyor. Her türlü maddi manevi güçlükle mücadele ettiğinizin farkındayız. Elimizden geldiğince bu mücadelede sizlerle beraberiz” dedi.

İlçede sorumlu gazetecilik yapıldığını İfade eden Atalay; ‘’Seydişehir hepimizin, Türkiye hepimizindir. Görüş ayrılıkları olsa dahi hepimizin memleketi Türkiye’dir. Seydişehir yerelindeki bazı konularda gösterdiğiniz hassasiyeti biliyoruz. İnşallah bu hassasiyetimizin söz konusu memleket olunca devam etmesi arzusu içerisindeyim” diye konuştu.
Toplantıya İlçe başkanı Kemalettin Atalay’ın yanı sıra Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Gazeteciler cemiyet başkanı Ali Saylam, yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: AK, Parti, teşkilatı, basın, mensuplarıyla, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı