Haber Detayı
12 Eylül 2020 - Cumartesi 02:46 Bu haber 971 kez okundu
 
Altunyaldız, Seydişehir’de esnafları ziyaret etti
Görüntülü haber..
SİYASET Haberi
Altunyaldız, Seydişehir’de esnafları ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, Konya İl Başkan Yardımcısı Gökhan Taşkıran Seydişehir’de esnaf ziyareti yaparak vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinlediler.

Çarşı merkezinde esnaf ile bir araya gelen Altunyaldız, pandemi sürecinde esnaf için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını söyledi.

Her fırsatta vatandaşların ve esnafın derdini dinlediklerine vurgu yapan Altunyaldız, ‘’Pandemi sürecinde ortak çaba ve millet dayanışması ile örnek bir çalışma içerisindeyiz. Türkiye pandemi sürecini en iyi yürüten ülkelerin başında geliyor. Aşı süreci başlayana kadar pandemi ile birlikte sosyal mesafemizi koruyarak, hijyen ve maske kurallarına uyarak hayatımızda tedbirimizi elden bırakmayacağız. Tamamen her yeri ve her şeyi kapatmak gibi bir şey söz konusu değil, çünkü üretimi de devam ettirmek zorundayız. Şunu bilmenizi isterim ki milletimizin hak ve menfaatlerini sonuna kadar koruyoruz." dedi.

Milletvekili Altunyaldız'a, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve Konya İl Başkan Yardımcısı Gökhan Taşkıran, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, meclis üyeleri eşlik etti.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Altunyaldız,, Seydişehir’de, esnafları, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı