Haber Detayı
20 Şubat 2019 - Çarşamba 00:45 Bu haber 1006 kez okundu
 
Bağımsız Aday Çat, Korkunun ecele faydası yoktur’!
SİYASET Haberi
Bağımsız Aday Çat, Korkunun ecele faydası yoktur’!

Bağımsız Seydişehir Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Çat, yazılı bir açıklama yaparak son dakikada çıkartılan çakma bağımsız adaylara tepki gösterdi.

Başkan Adayı Abdulkadir Çat yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Siyasi ahlak kurallarına yakışmayan bir harekette bulunmak suretiyle şahsımın ismine yakın bir kişiye aday listelerinin ilçe seçim kuruluna teslim edileceği son gün ve dakikada bağımsız belediye başkan adaylığı başvurusunda bulunduran zihniyet tam da kendilerine yakışanı yapmıştır.

Seçimi kaybedeceğini anlayan malum zihniyete Seydişehir halkı gerekli cevabı 31 Mart’ta sandıkta verecektir. Ne yaparlarsa yapsınlar, halk nazarında yükselen başarı ve birlikteliğimizi asla ve asla engelleyemeyeceklerdir. Doğru, dürüst ve seviyeli bir anlayışıyla siyaset yapmak yerine, türlü ayak oyunları ile tamamen halkımızın kafasını bulandırmak maksadıyla hiçbir iddiası olmayan, kendi halinde ekmeğini kazanmanın peşinde olan bir kişiyi kandırmak suretiyle bağımsız aday yapanlar şunu çok iyi bilsin ki, milletimiz kimin ne yapmaya çalıştığının farkındadır.

Biz bu şehre yakışır bir şekilde siyasi ahlak çerçevesinde çalışmalarımızı yapmaya ve dün olduğu gibi bugün de halkımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki, Seyyid Harun Veli’nin yiğit evlatları, ahlaksız siyaset anlayışıyla hareket edenlere prim vermeyecek ve bu ahlaksızlıklarını onların yüzüne vuracaktır. Halkımızın aklıyla alay edenlerin derdi Seydişehir değil, seviyesiz siyaset anlayışıyla seçimi kazanarak kendi pisliklerini örtbas etmektir. Korkunun ecele faydası yoktur. Mertçe siyaset yapmak yerine namertçe siyaset yapmayı tercih edenlere milletimiz Osmanlı tokadını sandıkta indirecektir.” dedi.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Bağımsız, Aday, Çat,, Korkunun, ecele, faydası, yoktur’!,
Yorumlar
Haber Yazılımı