Haber Detayı
25 Şubat 2019 - Pazartesi 01:59 Bu haber 1317 kez okundu
 
CHP Değirmenci mahallesini ziyaret etti
SİYASET Haberi
CHP Değirmenci mahallesini ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seydişehir Belediye Başkan Adayı Müh. Mehmet Katlav, İlçe Başkanı Orhan Özel, Belediye meclis adayları ve kadın kollarından oluşan heyet Değirmenci mahallesini ziyaret etti.
CHP heyeti, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılandı. Daha sonra heyet cem evinde canlarla bir araya geldi.

Aynı kültürün ve aynı dinin mensupları olduklarını kaydeden CHP ilçe Başkanı Orhan Özel, Yıllardır süren bu hoşgörü, birlik ve beraberliğimiz sonsuza dek sürmesini dile getirdi.

Başkan Özel, “Farklı inanç ve kültürden yurttaşlarımız, yüzyıllardır kardeşçe bir arada yaşıyor. Allah bu birliğimizi bozmasın. Bugün Değirmenci mahallesinde başkan adayımızın projelerini anlatma imkânı bulduk. Adayımız Mehmet Katlav inşallah sizlerin desteğiyle başkan seçilip Seydişehir huzur bulacak.” dedi.
Ülkesini seven insanların ortak hareket etmelerinin önemli olduğunun altını çizen Belediye Başkan Adayı Müh. Mehmet Katlav, “Seydişehir göç veriyor. Ekonomi de küçülüyor. Tarım ve hayvancılık zor durumda. Esnaf siftah yapmadan kepenk kapatıyor.  turizm de yok. İnsanlarımızın genel sorunlarına çare olmak için projelerimiz hazır. Sizlerin vereceğiniz güçle sorunlarımızın üstesinden geleceğiz. Desteğinizi bekliyoruz’’ dedi.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: CHP, Değirmenci, mahallesini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı