Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 17:19 Bu haber 543 kez okundu
 
CHP yönetimi görev dağılımını yaptı
SİYASET Haberi


Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu. Bilindiği üzere 21 Aralık 2019 (Cumartesi) günü Seydişehir Belediye düğün salonunda partimizin olağan kongresi yapılarak yeni yönetim kurulu oluştu. Yönetim kurulumuz 24 Aralık 2019 günü ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak resmi olarak görevine başladı.

Yönetim kurulu İlk toplantısını 25 Aralık 2019 (Çarşamba) günü saat 12:00 ’de parti binasında yaparak şu şekilde görev dağılımını yaptı. Buna göre;

İlçe Başkanı: Orhan Özel

İlçe Sekreteri: Abdullah Deniz

İlçe Saymanı:  Mehmet Pınar

Eğitim Sekreteri ve Örgütlenmeden sorumlu Başkan Yardımcısı:  Harun Cırık

Bilişim Sorumlusu ve gençlik yapılanmasından sorumlu: Osman Kızıltaş (Genç Yönetim Kurulu Üyemiz)

Başkan Vekili: Ramazan Soyluoğlu

Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Başkan Yardımcısı: Muhitdin Ulutaş

Başkan Yardımcısı: Ayşe Taş

Üye: Durmuş Yaşar

Üye: Yılmaz Yıldırımoğlu

Üye: Kevser Erdem

Üye: Şerife Çobanoğlu

Üye: Aysel Saygı

Üye: Emine Arıkoğlu

Üye: Emine Korkmaz

Partimiz yönetiminde ilk defa 18 yaşında bir genç ve 6 kadın üyemizin de yönetime katılması bizleri ayrıca onurlandırmıştır.

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü olarak kongremizde;  üyelerimizden ve delegelerimizden aldığımız güvenle, daha da güçlenerek çıkmış bulunmaktayız. Bizde partililerimizin bu güvenine laik olabilmek için,  tüm halkımızı kucaklayıp partimizi iktidara taşımak istiyoruz.  Toplumda hakkın hukukun ve adaletin tesisi, ezilenlerin sesi, kimsesizlerin kimsesizi olmak adına bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada çalışmaya aynı azimle devam edeceğiz. Kongremizin demokrasi ve kardeşlik havasında geçmesinde katkısı olanlara, tüm katılımcılara, yönetim organlarına aday olan tüm arkadaşlara parti organlarına seçilen tüm arkadaşlarımıza başarılar diler sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Kaynak: (Enver Haykır) - Enver Haykır Editör: Enver Haykır
 
Etiketler: CHP, yönetimi, görev, dağılımını, yaptı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Özlü Sözler
İmanın efdali: nerede olursan ol, Allah’ın (CC) seninle olduğunu bilmendir.


Hz. Muhammed
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

Modül 10

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

,