Haber Detayı
11 Eylül 2019 - Çarşamba 10:32 Bu haber 926 kez okundu
 
Dolmuş güzergah çalışmaları
BELEDİYE Haberi
Dolmuş güzergah çalışmaları

Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Trafik Dairesi Başkanı Hasan Görgülü Seydişehir'e gelerek Belediye  Başkanı Mehmet Tutal ile birlikte otobüs ve dolmuşların toplanma yerleri toplantısı düzenlendi.

Seydişehir Belediyesi Meclis salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Trafik Dairesi Başkanı Hasan Görgülü, AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, UKAME Şefi İsa Çiğil, Otobüs İşletme Şefi Zeki Barutcu, Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İsmail Berber ve minibüsçüler katıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Hemşerilerimizden gelen güzergâh şikayetleri ve araç saatleri konusunda sıkıntılar vardı. Bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için gerekli çalışmaları yaptık. Yolcunun az olduğu mevkilerde sefer sıkıntıları vardı. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden bu sıkıntının ortadan kaldırılması, sefer ve saatlere uyulması noktasında dikkat edelim" dedi.

Ulaşım Planlama ve Trafik Dairesi Başkanı Hasan Görgülü; "vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gerekli çalışmaları yapacağız. Güzergâh ve araçların toplanma noktaları için Belediye Başkanımızla birlikte birkaç bölgede inceleme yaptık. Siz minibüsçü esnafımızdan ricamız seferlerimizi aksatmadan, güzergâhlarımızı değiştirmeden vatandaşlarımızı güvenli bir şekilde taşımanız "dedi.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Dolmuş, güzergah, çalışmaları,
Yorumlar
Haber Yazılımı