Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 00:23 Bu haber 2885 kez okundu
 
Fen lisesinden, beklenen başarı
EĞİTİM Haberi
Fen lisesinden,  beklenen başarı

Her geçen yıl başarı grafiğini yükselterek eğitim öğretimine devam eden Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesi 2019 YKS’de de 24 öğrencisini üniversitelerinin gözde bölümlerine yerleştirmeyi başardı.  İyi bir sıralama elde etmelerine rağmen istediği bölümlere yerleşemeyip mezuna kalan öğrencilerimiz ise tercihlerini bir sonraki yıla ertelemişlerdir.

Başta öğrencilerimize, onların her halükârda destekçisi kıymetli ailelerine, okulumuz idareci ve öğretmenlerine teşekkürü bir borç bilir; kazananlar listesini iftiharla sunarız.

“gayret kuldan, tevfik allah’tan”

 

Şehit Muhsin Kiremitçi Fen Lisesinden 2019 Yks Yerleştirme Başarısı

 

SIRA

ADI SOYADI

KAZINDIĞI OKUL

1

İSMET YILDIZ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (İNGİLİZCE)

2

MERVE AKSOY

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

3

AYŞE ERDAL

ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

4

NECATİ ERAY UÇAR

ODTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

5

ERDAL UMUT KOCA

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

6

ARİFE ÇELİK

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

7

ZEHRA NUR YAŞAR

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

8

MURAT GÜNDEM

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

9

EMİNE NUR TÜFEKÇİ

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

10

UĞUR KİRAZLI

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

11

KADRİYE KOÇAŞ

NİĞDE ÖMER HALİSDEMİR ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

12

RUMEYSA KOÇAK

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

13

BÜŞRA NUR TÜRKOĞLU

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

14

ÖZNUR ERCAN

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

15

SULTAN ŞEKERCİ

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

16

NURTEN İBİŞ

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

17

İREM ACAR

KTO ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (TAM BURSLU)

18

GANİME BAHÇECİ

TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

19

SEMİH KÜÇÜK

ODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

20

MUSTAFA GÖKTÜRK

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK VE HABERLEŞME MÜH.

21

BÜŞRA GAMZE YÜCEL

ODTÜ BİYOLOJİ

22

FATMA NUR KORKMAZ

GAZİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

23

AYŞE NUR ÜSTÜN

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

24

ZEYNEP YALI

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. EREĞLİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

 

GEÇEN YIL İYİ BİR SIRALAMA ELDE ETMELERİNE RAĞMEN İSTEDİĞİ BÖLÜMLERE YERLEŞEMEYİP MEZUNA KALAN ÖĞRENCİLERİMİZ DE ÇOK GÜZEL DERECELER ELDE ETMİŞLERDİR.

 

1

EZGİ ACIR

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

2

EMİNE ASLANDERE

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

3

MELİH AKILLI

KARAMANOĞLU MEHMET BEY ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

4

KUTAY ÜSTÜN

KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

5

BÜŞRA ÖZKALDI

GİRESUN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

6

SENA YÖNDEMLİ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

7

RABİA KEKLİK

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

8

RAMAZAN MELİH AKBAŞ

KÂTİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

9

SERRA AYHAN

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

10

MERVE KOYUNCUOĞLU

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

11

MEHMET KARA

GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

12

FATMA NUR UZUN

KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

13

FADİMANA TOPBAŞ

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ. İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ

14

ŞEYMA ALKAN

BURDUR MAE ÜNİVERSİTESİ İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR.

15

RAKİBE BAYOĞLU

YILDIRIM BAYEZİT ÜNİVERSİTESİ DİL VE KONUŞMA TERAPİSTLİĞİ

 

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Fen, lisesinden,, , beklenen, başarı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı