Haber Detayı
23 Şubat 2019 - Cumartesi 02:09 Bu haber 1140 kez okundu
 
Mehmet Yaşar, Sofuhane’den ‘Muhtar’ Adayı
SİVİL TOPLUM Haberi
Mehmet Yaşar, Sofuhane’den ‘Muhtar’ Adayı

Kuaför Mehmet Yaşar, ‘Geleceği daha güzel bir Sofuhane Mahallesi sloganıyla, muhtarlığa talip olduğunu söyledi.

Yaşadığı Sofuhane Mahallesine bir borcu olduğunu belirterek, “Kendimi tam manasıyla Mahallemin tutkunu ve sevdalısı bir insan olarak görüyorum” dedi. Mahalle sakinlerinin sorunlarını bildiğini ifade eden Mehmet Yaşar,“1978 yılında, Seydişehir’de doğdum. Aynı mahallede büyüdüm ve oturuyorum. 1991 yılından bu yana Noter sokakta kuaförlük yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Sofuhane Mahallesi Seydişehir’in parlayan yıldızı olması, aynı zamanda da merkezi olması münasebetiyle, hak ettiği yeri almasını, caddelerin ve sokakların daha düzenli Belediye hizmetlerinden tam manasıyla yararlanmasını sağlayacağım’’  şeklinde konuştu.

‘7 gün 24 saat görevde olacağım’

Sofuhane Mahallesinin en ücra köşesine kadar hizmet gitmesine çaba sarf edeceğini dile getiren Mehmet Yaşar, ‘’Mahalle halkının en ufak sorunlarının, Belediyemize ve diğer kamu kuruluşlarına iletilmesi gerekiyor. Siz sevgili hemşerilerimden ekibimle birlikte yetki istiyorum. Mahalle halkının teveccühü ile muhtarlık makamı bana ve ekibime nasip olursa, yeterli bilgi, tecrübe ve sevgi ile bu görevi haftanın 7 günü 24 saati layığı ile yapacağıma söz veriyorum.

Enerjimi, halkımıza hizmet etmek için kullanmak istiyorum. Böyle bir yola çıktık, takdiri vatandaş verecektir. Sandıktan çıkan sonuç, şimdiden hem bize, hem ilçemize, hem şehrimize, hem de ülkemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Mehmet, Yaşar,, Sofuhane’den, ‘Muhtar’, Adayı,
Yorumlar
Haber Yazılımı