Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 23:09 Bu haber 476 kez okundu
 
MHP’den kamuoyunu bilgilendirme
SİYASET Haberi


Sayın dava arkadaşlarımız;

23 Mart 2019 Cumartesi günü eski MHP’liler ve eski Ülkücüler ad edilerek Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanlığının ve Seydişehir Ülkü Ocaklarının kurumsal kimliğini hedef alan, üniter yapısını zayıflatmak ve yıpratmak için provokatif amaçlı yapılan, yemekli toplantının ve gösterinin, Milliyetçi Hareket Partisi ve Seydişehir Ülkü Ocaklarının bilgisi dışında tertip edilmiştir. Seydişehir de Milliyetçi ve Ülkücü camia adına her türlü yasal ve resmi olarak toplantı ve gösteri yapma yetkisi, Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanlığının ve Seydişehir Ülkü Ocaklarının uhdesindedir.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin şu sözünü herkes iyi bilmelidir: “Ülkücünün yeri, MHP’dir. Eski MHP’li ve Eski Ülkücü yoktur.”

Hassas günlerden geçtiğimiz bu günlerde, İlçe Teşkilatımızın ve Ocak teşkilatımızın adları kullanılarak, sizlere gelen telefon ve mesajlara itibar edilmemesini, olası böyle aranmalarda ve gelen mesajlarla alakalı olarak, İlçe Teşkilatımıza bilgi verilmesini sizlerden önemle rica ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisinin “Lider, Teşkilat ve Doktrin” temel prensipleri çerçevesinde İlçe Teşkilatından habersiz olarak kişisel ve bireysel olarak hareket eden, “Lider, Teşkilat ve Doktrin” disiplinine aykırı davranışlar sergileyen, Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşımızın, Yönetim Kurulu Üyeliğinden azledildiğini, siz değerli basın mensuplarına ve Seydişehir kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerin de Seydişehir Cumhur İttifakı Adayı Sayın Mehmet Tutal’dır. Bu bağlamda; Cumhur İttifakı Seçim çalışmalarının detayları ve izlenecek seçim kampanyaları, her iki partinin İlçe Başkanları ve Belediye Başkan Adayının da hazır bulunduğu, karşılıklı ziyaret toplantıları ile belirlenmiş olup, Cumhur İttifakı Seçim çalışmalarında ve teşkilat bağlamında tüm yürütmenin, Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanlığı adına, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu tek sorumlu ve yetkilidir. 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçiminde başta Cumhur İttifakı Adayı ve diğer adaylarımıza başarılar diler, saygılar sunarım.

Eyyup GÜL

Milliyetçi Hareket Partisi Seydişehir İlçe Başkanı

Kaynak: (Enver Haykır) - Enver Haykır Editör: Enver Haykır
 
Etiketler: MHP’den, kamuoyunu, bilgilendirme,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Özlü Sözler
Özünle, gözünle, sözünle işinde ol…


Hacı Bektaşı Veli
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.

,