Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 20:20 Bu haber 488 kez okundu
 
Milletvekili Altunyaldız, Seydişehir’de
SİYASET Haberi
Milletvekili Altunyaldız, Seydişehir’de

Ak Parti Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız, STK başkanları ile bir araya gelerek yatırımlar ve Seydişehir'e yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Milletvekili Altunyaldız;"Bozkır, Beyşehir ve Seydişehir’de üretilen ürünlerin ekonomiye kazandırılıp hem ülkemizde hem de yurt dışına gönderilmesiyle bölgemizin kalkınmasını sağlamalıyız. Siz katılımcılardan aldığımız bilgiler ve fikirler ile verimliliği ve enerjisi yüksek bir toplantı oldu. Katılımcılara teşekkür ediyorum. Seydişehir’de alüminyum yatırımlarının artması gerekli.Belediye Başkanımızın söylediği gibi Termal, sağlık ve turizm açısından Seydişehir için oldukça önemli. Bu konuda yeni bir açılımın sağlandığını görüyoruz. Organize Sanayi’nin faal üretme sayısının bir an evvel çoğaltılması üretim için ana noktalardan biri olarak gözüküyor.

Şaban Cengiz Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkanları, Belediye Birim Müdürleri, ETİ A.Ş. Selçukgaz, Medaş ve Koski yetkilileri katıldı.

Kaynak: (Enver Haykır) - Enver Haykır Editör: Enver Haykır
Etiketler: Milletvekili, Altunyaldız,, Seydişehir’de,
Yorumlar
Haber Yazılımı