Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 22:22 Bu haber 2520 kez okundu
 
Muhtar Gülbüs Erdoğan ” İlgi ve destek, azmimi arttırıyor”
SİVİL TOPLUM Haberi
Muhtar Gülbüs Erdoğan ” İlgi ve destek, azmimi arttırıyor”

5 bin nüfuslu Kızılcalar Mahallesi'nin muhtarı Gülbüs Erdoğan, 31 Mart 2019 seçimlerinde sorumluluk bilinciyle muhtarlık için yeniden aday olurken 11 muhtar adayı ile yarıştığını söyledi.

41yaşındaki evli ve 1 çocuk annesi Gülbüs Erdoğan, 2014 yerel seçimlerinde çevresinin ve ailesinin ısrarı üzerine Kızılcalar Mahallesi muhtar seçilerek yaptığı çalışmalar, etkinlik ve çeşitli faaliyetlerle mahalle halkının sevgisini kazanmıştı.

Muhtarlık hizmetinin mahalle ile bütünleşerek sorunlara çözüm bulma yeri olduğunu belirten Gülbüs Erdoğan, "Mahalle halkı teveccüh gösterip yeniden seçilirsem yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerime devam edeceğim" dedi.

Mahallesi’ni yaşanabilir haline getirebilmek için çalıştığını ifade eden Gülbüs Erdoğan, ‘’ Mahallemizin projelerinin bir kısmını Devletimizin, belediyenin yardımları ile hayata geçirdik. Allah izin verirse önümüzdeki süreçte tamamlamayı hedefliyoruz. Mahalle sakinlerimiz geçen 5 yılda benden memnun kaldılar. Bu seçimlerde beni kaybetmeyeceklerinden eminim. Mahalleme verimli olacağıma inanıyor ve halkımızdan desteklerini bekliyorum.’’ Dedi.

Muhtar Adayı Gülbüs Erdoğan, Azalar; Arife Yıldız, Bahattin Taşdöğen,

 Kazım Bilici, Sebahat Uzun, Aysel Camcı, Vedat Kaska, Ercüment Arslan, Gülnaz Atağ.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Muhtar, Gülbüs, Erdoğan, ”, İlgi, ve, destek,, azmimi, arttırıyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı