Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 23:41 Bu haber 694 kez okundu
 
Urhan, bu şehirde izimiz var, karşınıza çıkmaya yüzümüz var
SİYASET Haberi
Urhan, bu şehirde izimiz var, karşınıza çıkmaya yüzümüz var

İYİ Parti belediye başkan adayı Muammer Urhan, Dikilitaş Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

İstihdam projeleriyle Dikilitaş sakinlerine müjdesini veren başkan adayı Muammer Urhan, geçmiş dönemlerde yaptıkları çalışmaların halk tarafından bilindiğini hatırlatarak konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Özümüz Millet, Sözümüz hizmet. Zaten geçmişte de bunu yaptık. Bu şehirde izimiz var, karşınıza çıkmaya yüzümüz var İfadelerini kullandı.

Sizlerden bir dönem daha yetki istiyorum diyen Urhan, ‘’Yeni projelerimizle halkımızla buluşturmak istiyoruz. Önce Allah'ın izni, sonra da sizlerin desteğiyle göreve tekrar geldiğimizde ilçede yaşamaktan gurur duyacağınız, çocuk ve insan paydalı akıllı şehirle daha sağlıklı nesiller yetiştireceğiz. Gençlerimiz boş geçen yıllar değil iş istiyor. Bizler hep hizmet yaptık, alnımız ak başımız dik! O yüzden halkın, sizlerin karşısına rahatça çıkıyoruz. Bizim bu şehirde izimiz var, karşınıza çıkmaya da yüzümüz var. İnsanın bir inancı bir duruşu olur. Biz önceden biz neysek şimdi de oyuz.’’dedi.

Ayrıca Belediye başkanı adayı Muammer Urhan 18 Mart Çanakkale Savaşları doğrultusunda Çanakkale ruhunu yaşatmak için Hükümetin önünde pazartesi günü bir program yapacaklar. İkram olarak ta pilav, hoşaf dağıtacaklarını söyledi.

Urhan’a ilçe başkanı Yılmaz Dönderici ve kadın kolları eşlik etti.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Urhan,, bu, şehirde, izimiz, var,, karşınıza, çıkmaya, yüzümüz, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı