Kurban paylaşmaktır, kardeşliktir, iyiliktir, berekettir.
Haber Detayı
15 Aralık 2020 - Salı 17:00 Bu haber 2387 kez okundu
 
Sağlık çalışanlarına destek için bisiklet turu düzenlendi
SPOR Haberi
Sağlık çalışanlarına destek için bisiklet turu düzenlendi

Seydişehir Kaymakamlığı Pandemi ile Mücadele Koordinatörlüğü ve Seydişehir Belediye Başkanlığı organizasyonunda, Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği (SEBİDOS) üyeleri sağlık çalışanlarına destek için pedal çevirdiler.

Kaymakam Aydın Erdoğan, Covid-19 salgınına dikkat çekmek amacıyla böyle bir çalışma yaptıklarını belirterek Sağlık çalışanlarını unutmadıklarını söyledi.

Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği ile birlikte, anlamlı bir çalışmaya imza attıklarını vurgulayan Erdoğan, ‘’Halkımızın sağlığı için fedakârca çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Salgın sürecinde kaybettiğimiz sağlık çalışanlarımız oldu. Onlara da Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum" dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ” Gecesinin gündüzüne katarak 10 aydır pandemi ile mücadele eden sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Hükümet Meydanı’ndan başlayan ve birçok bisiklet sporcusunun katıldığı sağlık çalışanlarına destek turu Devlet Hastanesi’nde tamamlandı.

Hükümet konağı önünden başlayan bisiklet turuna Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, Pandemi ve Filyasyon koordinasyon Başkanı Ferhat Tükel, Seydişehir Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği Başkanı Ali Öz, dernek üyeleri ve gönüllü vatandaşlar katıldı.

Kaynak: (Enver Haykır) - Seydişehir Gündem Editör: Enver Haykır
Etiketler: Sağlık, çalışanlarına, destek, için, bisiklet, turu, düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı